piątek, 28 maja 2010

to był bajkowy dzień



































Dziękujemy za wspólną zabawę.
Bajkowanie idzie na wakacje.
Do zobaczenia we wrześniu.

poniedziałek, 17 maja 2010

Bajkowanie niedługo idzie na wakacje

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Jeśli dopisze nam pogoda idziemy bajkować na PODWÓRKO.

czwartek, 29 kwietnia 2010

Przypominamy naszą bajkę

Zapraszamy do oglądania "Bajki o oku", którą stworzyliśmy specjalnie dla Was. Tym razem prezentujemy ją w wersji "zautomatyzowanej". Wystarczy jeden ruch i wszystko działa.



Bajkowanie: OKO from towarzystwo inicjatyw twórczych on Vimeo.


tekst: Łukasz Kaniewski
ilustracje: Robert Czajka
muzyka: Patryk Zakrocki

poniedziałek, 19 kwietnia 2010

WIOSNA WIOSNA!

Już jest! Nie przegapimy okazji, żeby się z nią przywitać.
Może wiosenna bajka zejdzie z ekranu, wyfrunie z kliszy i wskoczy na chwilę prosto między dzieci....? Wiosną wszystko jest możliwe:-)
Zapraszamy 25 kwietnia o godz. 12:00 do "ę" na Mokotowską 55/50


wtorek, 6 kwietnia 2010

środa, 24 marca 2010

pobajkujemy razem?


28 marca, g. 12
ul. Mokotowska 55 domofon 50
zapisy: dorota.borodaj@e.org.pl
więcej info: bajkowanie.blogspot.com