piątek, 28 maja 2010
to był bajkowy dzień
Dziękujemy za wspólną zabawę.
Bajkowanie idzie na wakacje.
Do zobaczenia we wrześniu.
poniedziałek, 17 maja 2010
środa, 5 maja 2010
czwartek, 29 kwietnia 2010
Przypominamy naszą bajkę
Zapraszamy do oglądania "Bajki o oku", którą stworzyliśmy specjalnie dla Was. Tym razem prezentujemy ją w wersji "zautomatyzowanej". Wystarczy jeden ruch i wszystko działa.
Bajkowanie: OKO from towarzystwo inicjatyw twórczych on Vimeo.
tekst: Łukasz Kaniewski
ilustracje: Robert Czajka
muzyka: Patryk Zakrocki
Bajkowanie: OKO from towarzystwo inicjatyw twórczych on Vimeo.
tekst: Łukasz Kaniewski
ilustracje: Robert Czajka
muzyka: Patryk Zakrocki
poniedziałek, 19 kwietnia 2010
WIOSNA WIOSNA!
Może wiosenna bajka zejdzie z ekranu, wyfrunie z kliszy i wskoczy na chwilę prosto między dzieci....? Wiosną wszystko jest możliwe:-)
Zapraszamy 25 kwietnia o godz. 12:00 do "ę" na Mokotowską 55/50
wtorek, 6 kwietnia 2010
środa, 24 marca 2010
pobajkujemy razem?
28 marca, g. 12
ul. Mokotowska 55 domofon 50
zapisy: dorota.borodaj@e.org.pl
więcej info: bajkowanie.blogspot.com
Subskrybuj:
Posty (Atom)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)

_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)

_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
.png)