środa, 9 września 2009

12 września - otwarcie ANIMATORNI. Zaczynamy od Bajkowania

ANIMATORNIA to przestrzeń: filmu, fotografii i działań intermedialnych, otwarta na pomysły warszawiaków niezależnie od ich wieku, czy dotychczasowego zaangażowania w życie kulturalne miasta.

Miejsce, w którym jest się nie tylko widzem, ale także aktywnym twórcą. Gdzie liczy się budowanie relacji, zainteresowanie Warszawą. Przestrzeń otwarta na ludzi z pomysłami. Stymulująca do działania.

Inspiracją dla naszych projektów od samego początku jest sztuka społeczna: fotografia dokumentalna i reportażowa, film dokumentalny, społecznie użyteczny design. ANIMATORNIA to sposób na połączenie dotychczasowych działań.

Nie może Cię zabraknąć!

Program otwarcia:

godz. 12.00
> Bajkowanie – niesamowite opowieści Patryka Zakrockiego – muzyczno-plastyczna improwizacja dla małych i dużych, przedsmak tego, co będzie się dziać raz w miesiącu, w niedzielne przedpołudnie

godz. 13.00
> FOTOakcja – weź aparat i zrób z nami fotofelieton

godz. 14.00
> designAKCJA

godz. 15.30
> Magdalena Środa o etyce obywatela

godz.17:00
> Adam Mazur o fotografii społecznie zaangażowanej

godz. 19.00
> Oblicza Indii – premierowy pokaz dokumentu z serii Planete Doc Review

oraz: firma portretowa/ poczęstunek/ brydż/ rozmowy/ dużo dobrej zabawy/ wystawa/ wylęgarnia pomysłów/ videonotacje premiera/ warsztat znaczków/ więcej informacji o projekcie na stronie Towarzystwa Inicjatyw Twórczych ę: www.animatornia.e.org.pl
Zadanie zrealizowano dzięki wsparciu finansowemu Miasta st. Warszawa.

12 września 2009, godz. 12:00
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych ę
ul. Mokotowska 55

WSTĘP WOLNY

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz